Odjinud

13 věcí, které by neměly chybět v žádné cestovní lékárničce

Cestovatel - 1 hod 9 min starý
Čas letních dovolených se blíží a jednou z věcí, která by v žádném zavazadle neměla chybět je lékárnička. A je úplně jedno, zda Vaše cesty míří do zahraničí, nebo zůstanete věrni naší krásné zemi.
Kategorie: Cestování

5 TOP destinací, kam se vydat koncem prázdnin

Cestovatel - 16. Červenec 2019 - 11:37
Polovina prázdnin za námi a Vy jste ještě nebyli na dovolené? Nic není ztraceno. Stále si můžete vybrat vysněnou destinaci a odletět za jejími krásami. Která místa je nejlepší navštívit právě koncem prázdnin?
Kategorie: Cestování

Nemáte na dovolené zajištěnou stravu? Akční leták Billa nabízí plno potravin, které vám přijdou vhod!

Cestovatel - 13. Červenec 2019 - 14:01
Ať už se vyrážíte slunit k moři nebo na pěší túry někam do hor, vždy musíte myslet na to, co budete během vašeho pobytu jíst. Jako nejjednodušší řešení se obvykle nabízí stravování poskytované přímo ve vybraném ubytovacím zařízení, ať už v podobně poloviční či plné penze nebo pobytu all inclusive, kde můžete jíst a pít, co hrdlo ráčí.
Kategorie: Cestování

Uspořádejte si firemní teambuilding v hotelovém resortu v srdci středních Čech

Cestovatel - 2. Červenec 2019 - 22:08
Že týden nebo jen prodloužený víkend teambuildingu pozitivně ovlivní morálku, pracovní tempo i výsledky celé firmy, to už všichni víme. Kde ale takový firemní teambuilding uspořádat, abyste měli k dispozici vše potřebné na jednom místě a mohli se nerušeně věnovat svým aktivitám? Vynikající možnost představuje hotelový resort Equitana.
Kategorie: Cestování

Cessna, Sting či Decathlon. V jakém se letos proletíte vy? Letecké zážitky čekají!

Cestovatel - 20. Červen 2019 - 14:02
Dnešní doba nám dává prakticky neomezené možnosti. Problém je, že člověk pak neví, co vlastně chtít. Jaký zážitek zažít, kam se podívat, koho vzít s sebou? Jestli přemýšlíte, kam se letos o prázdninách vydat nebo jakou aktivitu zažít, aby byla doopravdy nezapomenutelná, máme pro vás jeden tip. Ani za ním nemusíte cestovat na druhý konec světa.
Kategorie: Cestování

5 nejkrásnějších pláží na Thassosu

Cestovatel - 20. Červen 2019 - 10:09
Čas letních dovolených je tady, a tak není divu, že usilovně přemýšlíme nad místy, kde bychom se mohli vydat s last minute pobytem. Což takhle zavítat letos do Řecka na některou z níže uvedených pláží? Jde o nejhezčí pláže, na kterých si nezapomenutelné chvíle užijí dospělí, děti, mladí, starší, „lenochové“ i aktivní sportovci. Radost budou mít také nudisté či milovníci přírody.
Kategorie: Cestování

Poznejte nejkrásnější pláže Kréty

Cestovatel - 20. Červen 2019 - 10:04
Možná víte, že Kréta je největším z ostrovů Řecka. Pokud jste v této zemi již byli, jistě víte, jak temperamentní jsou její obyvatelé a jak skvělou kuchyni mají. A pokud ne, určitě byste to měli na vlastní kůži vyzkoušet.
Kategorie: Cestování
Syndikovat obsah