Odjinud

13 věcí, které by neměly chybět v žádné cestovní lékárničce

Cestovatel - 1 hod 17 min starý
Čas letních dovolených se blíží a jednou z věcí, která by v žádném zavazadle neměla chybět je lékárnička. A je úplně jedno, zda Vaše cesty míří do zahraničí, nebo zůstanete věrni naší krásné zemi.
Kategorie: Cestování

Nejen cestovatelé ocení krásné fototapety aut

Cestovatel - 16. Říjen 2018 - 14:36
Rádi se touláte po celém světě? Pokud ano, zcela jistě vám utanuly na mysli různé scenérie krásné přírody, případně také prostředí velkoměsta. Stejně tak si ale bezesporu vzpomenete na mnohé dopravní prostředky, jež jste na svých cestách potkali. Asi jen velmi složitě bychom hledali cestovatele, kterému neučarovaly různé dopravní prostředky. Právě proto není od věci i do vlastního interiéru instalovat zajímavé obrazy či fototapety automobilů. V současné době je k dispozici spousta zajímavých motivů nejrůznějších vozů, které kdy sjely z ramp výrobních závodů. Pokud aktuálně o nějaké tapetě tohoto typu uvažujete, jste na správném místě. Nepřestávejte číst. Na ty nejznámější se zaměříme v následujících řádcích.
Kategorie: Cestování

Infografika - Kam Češi cestují nejčastěji? Chorvatsko nebo Slovensko?

Cestovatel - 3. Říjen 2018 - 14:15
Víte, kam lidé z ČR nejčastěji cestují? Není asi překvapením, že vítězí Chorvatsko, nicméně když oddělíme od zbytku seniory, nejčastěji navštěvovanou zemí je pak Slovensko. Další zajímavosti již níže v infografice.
Kategorie: Cestování

Navštivte Chaldiki, ale pozor na výběžek Athos je ženám vstup zakázán!

Cestovatel - 2. Říjen 2018 - 13:25
Mezi jeden z nejoblíbenějších turistických cílů v Řecku patří poloostrov Chalkidiki, známý především svými nádhernými plážemi. Krásné členité pláže o délce neuvěřitelných 850 kilometrů a průzračné čisté moře, to jsou hlavní důvody, proč strávit dovolenou právě na tomto poloostrově. Nemusíte se ale bát, že jde o továrnu na turisty. Na Chalkidiki stále ještě najdete malé romantické zálivy plné písku a oblázků, kde si užijete nerušené chvilky soukromí.
Kategorie: Cestování

Tajné tipy, kam a kdy na sumce

Cestovatel - 27. Září 2018 - 16:44
Na svého prvního uloveného dvoumetrového sumce nikdy nezapomenete, to vám garantujeme. Vytáhnutí největší ryby českých vod, vyfocení se s touto trofejí a chlubení se pozbytek večera chlapům v hospodě patří mezi sny každého rybáře. Abyste tuto radost zažili i vy, dali jsme dohromady naše zkušenosti a sepsali tipy, kam a kdy na sumce jít.
Kategorie: Cestování

Cestovní tipy pro studenty: Aplikace, díky kterým si vždycky poradíte

Cestovatel - 25. Září 2018 - 10:36
Cestovat se dneska dá různými způsoby a prakticky kamkoli. K tomu, abyste vyrazili nalehko s batohem na zádech a bez detailního plánu, vám postačí telefon vybavený těmi správnými aplikacemi, které uchovají všechny vaše dokumenty na jednom místě a podrží vás, když bude třeba.
Kategorie: Cestování
Syndikovat obsah